• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zurnacı Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Yukarı Dudullu Mahallesi Özgürlük Caddesi Özgüven Sokak No: 12/ A İstanbul » Ümraniye
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Musa Zurnacı
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 912 28 28

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hizmet çeşitleriyle öne çıkan Zurnacı Oto Kurtarma http://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir. Metropol şehrin kalabalık araç trafiğinin ara sokaklara kadar dağılması sonucunda büyük trafik sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunun üzerine eklenen araç arızaları işleri daha da zora sokmaktadır. Biz firmamız bu konuda şehrin her noktasına ulaşım sağlayarak yardımcı olmaktayız. İstanbul oto yardım hizmetlerinde kalabalıklaşmış bir şehirdir.

Bizler bu kalabalıklaşmış şehrin her noktasında sizlere ulaşabilme garantisi veriyoruz. Dar ve çok bilinmeyen sokaklarda mahsur kalmış araçlarınızın yardımına ulaşmak bizim işimiz. Yalnızca araçlarınız değil bütün taşıma araçlarınız için bu hizmeti sağlamaktayız. Her bütçeye uygun, araçlar ve yaşanan arızalar arasında ayrım yapılmaksızın eşit hizmet sağlanmaktadır. Yön bulma konusunda pratik ve tecrübeli ekiplerimiz şirketimizin güzel işler yapmasına vesile olmaktadır. Motorlu taşıtlar ve araçlarınız dışında motorlu tekneleriniz için de hizmetimiz mevcuttur. Motorlu teknelerin transfer ihtiyacını karşılamak adına sizlere hasarsız ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Firmamızın idealleri gereği durum, araç, yer ve zaman faktörlerinde ayrımcılığa karşı çıkmaktayız. Yardıma ihtiyacı olan her koşuldaki müşterilerimize en hizmeti sunmaktayız. Kalabalıklaşan ve çeşitlenen araç sektöründe duyulan ihtiyaçları karşılamak bizlerin temel görevidir.

Müşterilerin görmek istediği; güvenlik, tecrübe, uygun fiyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Beklenen hizmeti her zaman sonuna kadar karşılayan ekip üyelerimiz, müşterilerin görüşlerine önem vermektedir. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmetiyle adını duyurmaya devam eden şirketimiz sizlere daha da iyi hizmetler vermek üzere gelişmeye devam edecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR