• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • 444 24 98

Çorum'da Mobilya Firmaları - Mobilya firmaları Çorum | Birmilyonnokta

Çorum'da Mobilya ile ilgili firmalarının listesi. Çorum'da Mobilya Şirketleri

Çorum 'da Mobilya Firmaları

İcon Mobilya

Mobilya


 • 0 (546) 945 46 45
 • Çorum / Merkez

İcon Mobilya adı altında, üst düzey kalite, estetiklik, konfor ve sorgulanamaz tasarım il

Mavi Dekor

Mobilya


 • 0 (536) 654 42 67
 • Çorum / Merkez

Mobilya, tekdüze bir yapıdan ne kadar uzaklaşırsa, ne kadar özel bir hale gelirse, yaşam

Kent Mobilya

Mobilya


 • 0 (532) 482 65 42
 • Çorum / Merkez

kent mobilya olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

ASIL MOBİLYA

Mobilya


 • 0 (545) 790 03 93
 • Çorum / Alaca

Poyraz Mobilya

Mobilya


 • 0 (532) 570 68 35
 • Çorum / Merkez

Firmamız mobilya sektöründe en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaktadır ye

ELMAS MOBİLYA ÇORUM

Mobilya


 • 0 (532) 786 04 45
 • Çorum / Merkez

ÇORUM GENELİNE ELMAS MOBİLYA OLARAK HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ... HİZMETLEİMİZ; mobilya, aminart k

Ayyıldız Mobilya

Mobilya


 • 0 (535) 577 19 82
 • Çorum /

Ayyıldız MobilyaHizmetlerimiz:Çorum ve çevre illerde;Mutfak dolabı,Banyo dolabı,Yemek odası,Yat

Orhan Mobilya Dekorasyon

Mobilya


 • 0 (364) 234 86 46
 • Çorum / Kozluk

HakkımızdaOrhan Mobilya 1989 yılında Orhan Hayretci tarafından Çorum’da kurulmuştur.

Karademir Mobilya Çirkin Kral

Mobilya


 • 0 (530) 040 57 83
 • Çorum / Güçlükonak

KARADEMİR MOBİLYA ÇİRKİN KRAL olarak ;ÖZEL İMALAT MOBİLYAÖZEL SİPARİŞ MOBİLYA ÖZEL SİPARİŞ MUTF

Elif Mobilya

Mobilya


 • 0 (364) 234 76 14
 • Çorum / Kozluk

Elif MobilyaFirmamız;Çorum ve çevre illerde;Mutfak dolabı,Banyo dolabı,Yemek odası,Yatak odası,

Sıla Mobilya

Mobilya


 • 0 (530) 925 83 89
 • Çorum / Kozluk

Mobilya sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kalitel

Gizem Mobilya

Mobilya


 • 0 (364) 311 96 40
 • Çorum / İdil

GİZEM MOBİLYA BANYO DOLAPLARIYATAK ODASI TAKIMLARIOTURMA GRUPLARI TV ÜNİTELERİÜZERİNE HİZM

Doğan Halı Mobilya

Mobilya


 • 0 (532) 552 92 49
 • Çorum / Kozluk

ÇORUMDA DOĞAN HALI MOBİLYA OLARAK ;HALI MOBİLYA SATIŞI - EV GEREÇLERİ SATIŞI - DİNARSU HALI SAT

Nur Mobilya

Mobilya


 • 0 (537) 941 87 33
 • Çorum / Kozluk

Cinonlar Ev Mutfak Eşyaları

Mobilya


 • 0 (533) 595 29 20
 • Çorum /


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster