• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Ocakbaşı Mehmet Ceylan

Adres :

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 38 Ada No: 10/s İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ceylan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ceylanmehmet5834@gmail.com

Et yemekleri, pide ve kebapların kültürümüzdeki yeri önemi uzun yıllar boyu hiç azalmadan süre gelmiştir. Bu kültür içerisinde yer alan en önemli etkenlerden biri de kuşkusuz ocak başıdır. Ocak başında kebap yemek, tabakta önünüze gelen kebabı yemekten tamamen farklı ve yoğun bir tecrübedir. Yemeğiniz henüz pişerken kokusunu içinize çekebilir, etten damlayan yağların ateşe damlarken çıkardığı sesleri dinleyebilirsiniz. Bir yandan da alkollü içki servisimiz ile bu deneyimi çok daha keyifli bir seviyeye çıkartabilirsiniz.

Tamamen kebap, pide ve ciğer üzerine uzmanlaşmış bir işletme olarak hedefimiz İstanbul restorant sektörü içerisinde rakiplerimiz arasından eğitimli ve tecrübeli personelimiz, hizmet kalitemiz, ürünlerimizin lezzeti ve yaşattığımız tecrübe ile anılmaktır. Yeme içme ve eğlence alanında bu bilinirliğimizi arttırmak adına yetenekli müzisyenlerimizle canlı müzik keyfini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Her zaman en kaliteli malzeme ile servis yapma ilkemizle, bütün et ürünlerimizi Güneydoğu Anadolu bölgemizden özenle seçtiğimiz tedarikçilerden temin ederken, kullandığımız meyve sebzeleri de aynı şekilde tarlasından alıp getiriyoruz. Biz ocak başını bir yemek yeme ortamı, restaurant olarak değil, farklı bir yemek yeme tecrübesi olarak düşünüyoruz. Bu bağlamda müşterilerimizin sadece tattıkları her lokmanın değil, aldıkları her nefesin, gözlerine değen her köşenin farklı, unutulmayacak bir tecrübe olarak hatırlamaları için çalışıyoruz.

Menümüzde sunduğumuz bütün lezzetleri Ataşehir’de bulunan restorantımızda ağırlayamadığımız müşterilerimize paket servis hizmeti de sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR