• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

1940 Ciğerci Yahya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Şeran

Ülkemiz, sahip olduğu birbirinden güzel ve eşsiz lezzetleriyle dünyanın en zengin mutfaklarından birine sahiptir. Et, tavuk ya da balık çeşitleri, sebze yemekleri, zeytinyağlı yemekler, hamur işleri ve buna benzer pek çok türde nefis seçenekleri bünyesinde barındırır. Kebap ve ızgara çeşitleri ise ülkemizde en çok sevilen lezzetlerden bazılarıdır. Bu noktada sizlere ülke mutfağımızın en güzel ve lezzetli örneklerini sunmak adına 1940 Ciğerci Yahya hizmetinizdedir. Firmamız, İzmir restaurant sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yılların getirdiği deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet sunan firmamız, enfes lezzetleriyle sizlerledir. En kaliteli hizmetleri sunmak adına çok çalışmaktadır. Bunun için gerekli bilgi birikimine ve işinde ehil çalışanlara sahiptir. Lezzeti, kaliteli hizmetle birleştirme konusunda iddialıyız. Nefis ciğer çeşitlerimizle sizlerin damağında unutulmaz bir lezzet bırakıyoruz. Tava ciğer, ciğer şiş gibi yiyeceklerimizle sizlerleyiz. Et ızgara çeşitlerimizle lezzetin doruk noktalarında sizlere hizmet veriyoruz. Adana kebap, patlıcan kebabı gibi kebaplarımızla bağımlısı olacağınız lezzetleri sunuyoruz. Ayrıca ızgara tavuk gibi tavuk çeşitlerimizle de lezzette iddialıyız. Yapımında kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünlerin kullanıldığı yiyeceklerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu noktada sağlıktan, tazelikten ve hijyenden asla ödün vermiyoruz. Tüm bunlarla birlikte paket servisi hizmetimizde mevcuttur.

Müessesemizde, üzerinde titizlikle durduğumuz en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına dürüst ve güvenilir bir iş ahlakıyla çalışıyoruz. Güler yüzlü ve ilgili personelimiz ve enfes lezzetlerimizle sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR