• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Biröz İnşaat Yapı Dekorasyon

Adres :

Sakarya/adapazarı Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birol Özder

E-Posta Adresi :

birozinsaat54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 405 94 60

Whatsapp 2:

0 (542) 405 94 60
1öz İnşaat Yapı Dekorasyon firması olarak Sakarya-Adapazarı'nda alçıpan,gergi tavan,iç cephe dekorasyonu,mermer kaplaması gibi işler yapmaktayız.
Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
1öz İnşaat Yapı DekorasyonFirmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Yapı dekorasyon sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR