• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

7 Kırk 7 Midye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Akan

7 Kırk 7 Midye ailesi olarak Antalya fast food sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olarak sizlere en lezzetli midyeleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yemek sektörünün her zaman vazgeçilmez ve yeniliklere açık bir sektör olduğunu ve daima gelişip yenilendiğini hepimiz biliyoruz.

Bizlerde bu sektör içerisinde çok sevdiğiniz lezzetleri sizlerle en hızlı ve sağlıklı şekilde buluşturmak istediğimizden ötürü sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz. Sizlere çok sevdiğiniz midyeleri en taze ve en ulaşılabilir kılmak adına merkezi konumumuz ile kapılarımızı tüm midye severlere açıyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizlere keyifli bir yemeğin kapılarını açıyoruz.

Uluslararası hijyen standartlarına riayet ederek midyelerimizin hazırlanmasından servis edilmesine kadar her aşamada hijyene üst seviyede dikkat ederek sizlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir adres olmaya devam ediyoruz. Midyelerimizin taşınmasından hazırlanmasına ve sizlerle buluşturulmasına kadar geçen süre zarfında üst düzey bir hijyen ile sizlere her zaman titizlikle hizmet sunuyoruz.

Uygun fiyatlarımız ile dilediğiniz zaman gelip yemek yiyebileceğiniz ve keyifli zan geçirebileceğiniz mekânımızda sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. Paket servis hizmetimiz ile dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese midye dolmalarımızı getiriyor ve sizleri bu lezzetlerimizden mahrum bırakmıyoruz. Alo sipariş hattımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR