• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Sofrası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Asrak

Yeme içme ve eğlence alanında ülke olarak çok büyük bir zenginliğe sahibiz. Ülkemizin her ilinin, her bölgesinin kendine has lezzetleri vardır. Üstelik bunlar her yörede onlarca, yüzlercedir. Bu yüzden de her bölgemizin ayrı bir lezzet durağı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Pek çok lezzetimiz bugün itibariyle birer dünya markası haline gelmiş, ünü sadece sınırlarımızla sınırlı kalmayarak dünya geneline yayılmıştır. Fakat lezzetlerimizin kazandığı popülerlik onların orijinal tatlarını aynı oranda korumalarını engellemiş ve pek çok kişi hakiki tatlardan mahrum kalmıştır. Ankara Çankaya’da bulunan Ada Sofrası işletmemiz ile bu alanda çok büyük bir boşluğu dolduruyor, ülkemizin en özel lezzetlerini en doğal halleriyle tüketime sunuyoruz.

Ankara restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak kaliteden ödün vermiyor, başka hiçbir yerde bulamayacağınız hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda gerek mutfağımızda gerekse servis alanımızda tecrübeli, deneyimli, uzman, gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, ürünlerimizin hazırlanış koşullarında ve kullanılan malzemelerinde hijyene azami dikkat ediyoruz. Marka olmuş, tanınırlığı yüksek malzemeleri işletmemize dahil ediyor, et ürünlerimizin seçiminde kalite standartlarımızın dışına çıkmayarak sizleri aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir menü alternatifi sunuyor, her damak zevkine hitap eden lezzetlerimizi tüketime açıyoruz. Pide çeşitlerini, lahmacun çeşitlerini, kebap çeşitlerini mekanımızda servis ettiğimiz gibi evlere ve iş yerlerine de ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR