• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Adacı Kasap Burger

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cemil Öztosun

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Firma olarak fast food alanında müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaç duydukları her şeye kısa zamanda sahip olarak diğer işlerine de zaman ayırabilmektedirler. Bu alanda bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ise müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünlerimizin her türlü sağlık koşullarına uygun, hijyenik, kaliteli ve müşteri odaklı çalışma yöntemimizdir. Sizlerin bize göstermiş olduğu büyük teveccüh göstergesi de firmamızın gurur kaynağı olmaktadır.

Firmamızın en önemli düsturları arasında her türlü değişime ve gelişime ayak uydurarak her geçen gün aratan müşteri potansiyelimize ulaşmak, bunu yerine getirirken de hiçbir şekilde kalitemizden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermemek bulunmaktadır. Bizi biz yapan bu düsturlar sayesinde sizin bize vermiş olduğunuz güvendir. Fast food alanında çok fazla faaliyet gösteren işletmeler vardır. Ancak bunlardan sayılı olanlar kurumsallığa kavuşmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de müşterilerin akıllarındaki soru işaretleridir. Firmamız her türlü ürünlerin en kalitelisini hijyenik bir şekilde sizlere sunmaktadır. Böylece müşterilerimiz bizleri güvenle ve süreklilik arz edecek şekilde tercih etmektedirler.

İstanbul fast food alanında sizlerin bize vermiş olduğunuz güven ve destek sayesinde kendimizi sürekli geliştirerek gerek fiziki olarak gerekse konsept olarak kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Tüm firma çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firma olarak kendimize has kalitemizden taviz vermeden sektöründe öcü, lider ve marka olarak ilerlemektir. Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri memnuniyetle vermeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğinizde ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR