• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Afitap Kuaför & Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kemal Önder

Güzellik ve estetik bir görünüşe sahip olmak her insan tarafından hedeflenmekte olan özelliklerin başında gelmektedir. Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde bu böyle olmuş, gelişen ve değişen dünyada her zaman kendine yer bulmuştur. Bizlerde Afitap Kuaför & Güzellik Salonu olarak kuaförlük hizmetleri, güzellik uygulamaları ve estetik bakım işlemlerini en iyi şekilde sizlere sunabilmek adına profesyonel düzeyde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde kendinize değer katmak, güzelliğinizi ön plana çıkarmak adına gerekli girişimleri yaptırmak istiyorsanız Afitap Kuaför & Güzellik Salonu olarak bizleri tercih edebilir, kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Afitap Kuaför & Güzellik Salonu olarak Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yer alan salonumuzda sizlere gerekli hizmeti sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden gelmiş olduğumuz günümüz şartlarına kadar vermiş olduğumuz modern, estetik, eşsiz, profesyonel, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz neticesinde Ankara kuaför alanında değerli müşteri kitlemiz ve halkımızca tercih edilen bir işletme konumuna yerleşmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetleri sizlere vermek adına gerekli emek va çabayı göstermekte, bu uğurda vizyoner çalışmalara imza atmaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında saç tasarımı, saç boyama, saç kesimi, gelin başı yapımı, manikür, pedikür, makyaj, kalıcı oje tasarımları, protez tırnak uygulamaları, kirpik lifting ve daha birçok diğer uygulamayı gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde Afitap Kuaför & Güzellik Salonu olarak işletmemizden gerekli hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar