• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ak Metal Makina

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuri Kaya- Bünyamin Durmuş

reklam logosu

İstanbul Ak Metal Makina, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi esas alan profesyonel ekibiyle her türlü perforje ve metal dekorasyon, bahçe giriş kapı imalatı, bina giriş kapı imalatı, demir kapı sistemleri ve paslanmaz korkuluk imalatıyla hizmetinize açılmıştır.

Firmamız istediğiniz hizmet için ölçü alıyor, ürün modeli konusunda siz değerli müşterilerimizin fikrine danışıyor, istenen zamanda teslimat ve montajı yapıyor. Sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz. Kaliteden ödün vermeden en iyisini yaptığımızı iddia ediyoruz. Ürünlerimizde estetiğe ve ergonomik yapıya çok dikkat ederiz. Sektörümüzde lider olmamızı işimizi en iyi şekilde yapmaya borçluyuz. Tercih etmesi sizden, işimizi en iyi şekilde yapması ise bizden diyoruz.

Üretim esnasında kullandığımız maddelerin en üst kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizin memnuniyeti bizi de memnun eder. Dekorasyon ve imalatta öncü olmakla kalmıyor, kendimizle olan yarışımızı en iyi ve en yüksek hassasiyetle yapmaya çalışıyoruz.

Kurum olarak sürekli kendimizi ve ekibimizi geliştirme misyonuna sahibiz. Çalışmalarımız belli bir disiplinle ve ciddiyette olmaktadır. Ayrıca etik değerlerin bizim için çok önemli olduğunun kurumca farkındayız. Özellikle güven, sözünde durma vazgeçilmez prensiplerimizdendir. İş ahlakı, kalite ve servis hizmetini de çok önemsiyoruz. Bu konudaki istek ve görüşlerinize değer veriyor ve onları kendi bünyemizde değerlendiriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz bizden son derece memnun kalıyor ve sevdiklerine de tavsiye ediyor. Bizi, işimizin kalitesini tecrübe ederek tanıyabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR