• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akça Oto Bakım Servisi

Adres :

Adalet Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 128073 Sokak No: 3/b Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahret Akça

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 727 29 84

Araçlarınız için her türlü bakım ve onarım servisi Akça Oto Bakım Servisi birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Tüm servis ihtiyaçlarınızın tek ve en güvenilir adresi Akça Oto Bakım Servisi hizmetinize açıktır.

Aracınıza en uygun ve hızlı çözümleri sunan firmamızla yanınızdayız. Konya oto servis ve tamirhane hizmetini uzun yıllardır sizlere sunmaktayız. Yılların getirdiği sahip olduğumuz bilgi ve birikimin deneyimiyle aracınızın ihtiyacına yönelik en uygun çözümleri sunmaktayız. Periyodik bakım süreçlerinde yanınızdayız. Bakım, tamir ve bilgisayarlı arıza tespitini son derece deneyimli çalışanlarımızla sizlere sunmaktayız. Lastik, akü, yağ değişimlerini kısa sürede ve pratiklikle yapıyoruz. %100 hızlı ve kısa sürede aracınızın ihtiyaçlarınızı belirleyip duruma en uygun çözümleri sunuyoruz. Uzun ve kısa vadeli çalışmalarımızın hepsinde her zaman aynı kaliteyi sunuyoruz. Güler yüzlü ve samimiyetle sizleri karşılıyor ve firmamızdan her zaman aynı memnuniyetle ayrılmanız için özeniyoruz.

Firmamız bazı büyük araç markalarının da özel servisliğini üstlenmektedir. Audi, Bmw ve Volvo bunların bazılarıdır. Özenle baktığınız araçlarınızı bize emanet ettiğinizde aynı özen ve hassasiyeti gösteriyoruz. Çalışmalarımızdaki başarı %100 kaliteye ve hatasız işlemlere dayalıdır. Son yenilikleri takip ederek ve araçlarınız için donanımlı bir bakım servisi sunuyoruz.

Tespit edilen hasarla ilgili sizleri en doğru şekilde bilgilendiriyor ve takip edilecek süreçleri aktarıyoruz. Yolunuz Akça Oto Bakım Servisine düştüğünde uzun vadeli memnuniyetiniz için her daim yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR