• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akçay Ahmet Aybak Adıyaman Çiğköftecisi

Adres :

Akçay Sarıkız Mahallesi Çamlıyol Caddesi No: 31/b Akçay Edremit/balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Demet Şimşek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demet.simsek7172@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 783 98 33

Firmamız; Balıkesir fast food sektöründe hizmet vermek amacı ile kapılarını siz değerli müşterilerimize açmıştır. Sektöre açıldığımız günden bu güne kadar temel prensibimiz kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu prensibimiz ışığında sektörün en iyi bilinen ve en çok tercih edilen çiğ köftecisi olma anlayışımızdan asla taviz vermeden sektörde var olduk. Adımız her zaman titizlik, temizlik, özveri ve hijyen kelimeleri ile birlikte anıldı. Daima ilkeli, kaliteli ve dürüst bir ticaret anlayışını benimseyerek sektörde var olduk. Bundan sonra da bu çizgimizde yolumuza devam edeceğiz.

Firma olarak gerekli malzemeleri günlük, doğal ve taze olarak tedarik etmekte ve hijyenik ortamda büyük bir titizlik ile hazırlanarak yeşillikler eşliğinde damak tadınıza servis edilmektedir. Çiğ köftelerimiz AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bununla birlikte çiğ köftelerinizi salonumuzun nezih ve ferah ortamında güler yüzlü personelimizin titiz ve özverili hizmetleri eşliğinde tüketebileceğiniz gibi alo sipariş hattımız ile adresinize teslimat da yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda özel gün, eğlence, kutlama ve her türlü etkinliğinizde toplu sipariş verebilirsiniz. Bunu için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize paket servisimiz vardır.

Firma olarak hedefimiz damak lezzetimiz çiğ köftemizin daha geniş kitlelere ulaşmasıdır. Bu hedef doğrultusunda sağlıklı üretim yapmak ve sektörün öncü firmalarından olmak…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR