• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Akdağ Bilardo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cuma Akdağ

reklam logosu
  • firma fb

Centilmenlerin stres oyunu olarak ifade edilen bilardoyu şehir sakinlerimizle tanıştırmak, bu oyundan keyif alanlara da keyifle vakit geçirebilecekleri bir mekân sunmak amacıyla Şanlıurfa bilardo salonu olarak hizmet veriyoruz. Duruş, tutuş ve vuruş olmak üzere üç temel kavram ışığında oynanan bu oyun için ihtiyacınız olan malzemeleri de firmamızdan temin edebilirsiniz. Bilardo masası kurulumu yapılan firmamızda onarıma ihtiyacı olan bilardo masanızı tamir ettirebilir ya da bez değişimini yaptırabilirsiniz.

Bu oyunda keyif almak için oynamanın ötesine geçen ve güçlü rekabet koşullarında oyundan aldığı keyfi ve heyecanı artırmak isteyenler için bilardo turnuvaları düzenliyoruz. Turnuvamıza dahil olarak bu oyunda rakiplerinize kıyasla ne kadar iyi olduğunuzu uygulamalı olarak test etme olanağı bulabilirsiniz.

Futbol ve basketbol gibi yaygın ve pek çok kişinin bildiği, oynama alanı bulabildiği sporların aksine Türk sporunun yükselen değeri olarak nitelendirilen bilardo her noktada oynanamıyor. Özel malzemelere ihtiyaç duyulan bu oyunu rahatlıkla oynayabilecekleri bir alan arayışında olanlara nezih bir mekânda bilardo oynama fırsatı sunuyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte salonumuza gelerek strateji, zekâ ve deneyimle oldukça iyi sonuçlar alınabilen bilardo oynayarak zamanınızı keyifli bir aktivite ile değerlendirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyor ve bilardoyla ilgili daha yüksek hedeflere ulaşmayı amaçlıyorsanız salonumuzda çalışma yaparak deneyiminizi artırabilirsiniz. Turnuvalarımızı izleyerek bu spora gönül vermiş oyuncuların yaklaşım ve davranışları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR