• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akif Usta Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akif Usta

Kokoreç lezzeti ülkemiz ve bizler için değerli bir lezzettir. Halkımız tarafından beğenilerek tüketilen bu lezzetin kaliteli ve tecrübeli kurumlarca üretilmesi lezzetin belirleyiciliğinde büyük bir etkiye sahiptir. Bunun yanında üretilen kokorecin eti, hazırlanışı ve pişiriliş tarzı da etkileyen diğer unsurlardandır. Bu yüzden alınacak olan hizmetin kaliteli ve profesyonel olarak hizmet veren bir kurumdan alınması büyük bir öneme sahiptir. Bizler Akif Usta Kokoreç olarak sizlere gerekli olan profesyonellik çerçevesinde hizmetler vermekteyiz.

Akif Usta Kokoreç olarak İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, güvenilir, taze, temiz, lezzetli, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İzmir fast food alanında halkımız tarafından tercih edilen kaliteli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler vermek adına yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Sizlerde bu konuda alacağınız hizmetlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemizde sizlere dana kokoreç ve kuzu kokoreç olmak üzere her iki et türünden de kokoreç lezzetini tadabileceğiniz kaliteli bir hizmeti ulaştırmaktayız. Bu hizmeti sizlere verirken güvenilir kurumlardan yardım almakta ve hizmetlerimizi çok hassas bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Akif Usta Kokoreç olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, tekrar işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR