• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksapark Kent Mobilyaları

Adres :

Aso 1.organize Sanayi Bölgesi Oğuz Caddesi No: 44 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aksapark

E-Posta Adresi :

sales@aksapark.com

Kuruldukları 1996 yılından günümüze, Kentsel Donatı Elemanları ve Çocuk Oyun Parkları tasarım ve üretimini gerçekleştiren PARK TASARIM ve AKSAPEYZAJ firmaları AKSAPARK KENT MOBİLYALARI A.Ş. firmasında birleşti.

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında ihracat yaptıkları 55 ülkede, müşterilerine üstün kalite standartlarında hizmet vermektedir.

AKSAPARK’ın ürün grupları içinde yer alan; metal - plastik oyun grupları (http://www.aksapark.com/tr/component/k2/item/142.html), ahşap - plastik oyun grupları (http://www.aksapark.com/tr/urunlerimiz/ah%C5%9Fap-oyun-gruplar%C4%B1.html), açık hava spor aletleri (http://www.aksapark.com/tr/urunlerimiz/a%C3%A7%C4%B1k-hava-spor-ve-fitness-ekipmanlar%C4%B1.html), top havuzları, oyun elemanları (salıncak, tahterevalli, zıpzıp ve döner oyun grupları), gazebo ve pergolalar (http://www.aksapark.com/tr/urunlerimiz/gazebo-pergole.html), banklar, piknik masaları (http://www.aksapark.com/tr/urunlerimiz/banklar.html), çöp kutuları (http://www.aksapark.com/tr/urunlerimiz/%C3%A7%C3%B6p-sepetleri.html), geri kazanım üniteleri, spor ekipmanları, kauçuk zemin kaplamaları, ahşap plastik kompozit ürünler dış mekanda, parklarda ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılmaktadır.

Tüm bu ürün grupları, genel olarak kent mobilyası veya şehir mobilyası olarak adlandırıldığı gibi kentsel donatı elemanları olarak da isimlendirilmektedir.

AKSAPARK Kent Mobilyaları A.Ş. kalite ve özgün tasarım prensibinden ödün vermeden, kesintisiz her yıl gelişerek sektörün öncü ve lider firması olarak çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR