• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Alaz Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşegül Ertürk

  • firma instagram

Kırklareli restaurant sahasında Alaz Cafe adıyla hizmet vermeye başladığımızdan beri en taze ve lezzetli tatları sofranıza taşıyoruz. Yemyeşil bir ortamda kumda kahve içmenin tadını ve ayrıcalığını hissetmeniz için çalışıyoruz.

Yörük çadırı konseptimizle çok farklı bir atmosferde yapacağınız kahvaltının tadını unutamayacaksınız. Ağaçların arasında, ayaklarınız toprağa basarak, otantik ve pastoral bir ortamda içtiğiniz semaver çayı sizin en iyi arkadaşınız. Günlük, taptaze hazırladığımız hamurdan hemen yanı başınızda, sac üzerinde pişirdiğimiz gözlemeleri yerken kendinizi natürelliğin içinde mest olurken bulacaksınız.

Güler yüzlü ve sempatik personelimiz ve yeşilin her tonunu içinde barındıran mekânımızda kuş sesleri arasında harcadığınız her an hayatınızın en verimli zamanı olarak hafızanızda yerini alıyor. Çadırımızın doğal yapısı unutulmaya yüz tutmuş yaşam tarzının günümüzde gençlerimize tanıtılması açısından kültürel ve tarihsel bir değer taşır. Ayrıca çadır içinde yaşamın nasıl geçirildiğine dair nostaljik bir tecrübeniz olur. Doğal yapıya uygun tarzdaki ve üzerinde anlamlı şiirlerin yazıldığı aksesurlar ile mekânımızda kendinize dair bir iz mutlaka vardır.

Ruhunuza terapi olurken, taze olarak hazırladığımız menülerimiz ile sağlıklı yaşama destek oluyoruz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz çadırımızda kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanmanız ve taş binaların arasından sıyrılıp doğaya kendinizi teslim etmeniz için çok özel bir alternatif sunuyoruz. Waffle, kahvaltı, gözleme, kumda kahve ve semaver çayı seçeneklerimizi çadırımızda denemenizi tavsiye ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR