• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Alice Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Alice - Ali Alice - Mehmet Alice

reklam logosu
  • firma instagram

Alice Restaurant olarak işletmemiz Adana Karataş’ta hizmet vermekte olup eşsiz lezzetlerini kaliteli ve güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla müşterilerine sunuyor. Yılların deneyimi ve profesyonelliğini yenilikçi yapısıyla taçlandıran işletmemiz, nezih mekanında misafirlerine birbirinden lezzetli menüleri sunuyor. Her damak zevkine uygun tatlar üretiyor.

Adana restaurant sektöründe yılların deneyimi ve profesyonelliği ile yoluna devam eden işletmemiz, kaliteyi bir hedef olmaktan çıkarmış, uzun soluklu bir sürece dönüştürmüştür. Bu sayede bölgenin en çok tercih edilen mekânı olmuş, müşteri potansiyelini en yüksek seviyeye çıkararak liderliğini sürekli kılmıştır.

Firma olarak önceliğimiz; kaliteli hizmet, güler yüzlü personeller, eşsiz lezzetler, hijyenik çözümler ve uygun fiyattır. Bunun için menülerimizin malzemelerini en doğal ve en kalitelilerinden seçiyoruz. Etlerimizi güvenilir kaynaklardan özenle temin ediyor, hijyenik ortamlarda muhafazasını sağlıyoruz. Her şeyin en iyisine layık olan misafirlerimizi aradıkları hizmet ayrıcalığıyla tanıştırıyoruz.

İşletmemizde bütün lezzetlerimiz ustalarımızın benzersiz tarifleriyle hazırlanmaktadır. En doğal baharatlar ve soslarla süslenen menülerimiz her damak tadına uyacak nitelikte ve zenginlikte servise hazır edilmekte, özenle pişirilerek servis yapılmaktadır.

Adana kebap, ciğer, kuşbaşı, şiş tavuk, döner, çorba çeşitleri, soğuk mezeler ve daha onlarca farklı lezzet, salonumuzda misafirlerimizi beklemektedir. Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte aradığınız lezzetleri mekanımızda bulabilirsiniz. Toplu organizasyonlarınız için yemek siparişi verebilir, dilediğiniz gün ve saatte hazır olmasını isteyebilirsiniz. Alo paket yemek sipariş hattımızdan evlerinize, iş yerlerinize sipariş verebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR