• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldıray Altıntaş

Kayseri restaurant sektöründe faaliyet gösteren Altın Kebap olarak, Türk insanının en çok sevdiği lezzetlerin başında gelen kebabı en güzel hali ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kebap kültürünü çok iyi analiz eden, kullandığımız tüm malzemelerde taze ve kaliteli olmasına özen gösteren restoranımız, maharetli ustalarımızın ellerinde şekillenen enfes kebaplarımızla hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmetlerimizle dün olduğu gibi bugün de aynı hassasiyet ile çalışmaya devam ediyoruz. Kayseri’nin en sevilen ve en çok tercih edilen lezzet durağı olabilmek için kendimizi her anlamda sürekli olarak geliştiriyoruz. Güler yüzlü personellerimiz tarafından verilen servis hizmetimizden memnun kalacağınızı, lezzetlerimizi keşfettiğinizde ise restoranımızın müdavimleri arasına katılacağınızı garanti ediyoruz.

Restoranımızda temizlik kuralları konusunda çok hassas davranılmakta olup, yemeklerimizin hazırlanma aşamasından sizlerle buluştuğu ana kadar hijyene azami dikkat edilmektedir. Geniş ve temiz salonumuzda siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Sektörde edindiğimiz tecrübelerin verdiği kazanımlar ve kendimizi sürekli olarak geliştirme isteğimiz neticesinde bugün geldiğimiz noktada kalabilmek tek arzumuzdur. Hedeflerimiz doğrultusunda kalitemizi her daim yükselterek, hizmetlerimizden memnun müşterilerimizin sayısını arttırmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için çok çalışıyoruz.

Yemeklerimizin lezzeti ve kalitesi ile asla kıyaslanamayacak uygun fiyatlarımızla, müşterilerimizin lezzetli olduğu kadar fiyat olarak da avantajlı öğünler geçirmelerini arzu ediyoruz. Kebap severlerin lezzet ve temizlik açısından gönül rahatlığı ile gelebilecekleri restoranımızda, müşterilerimizi lüks restoranlarla yarışır şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR