• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altın Tencere Pide Kebap Döner ve Ev Yemekleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nejat Erdoğan

  • firma fb

Restoran sektöründe hizmet veren Altın Tencere Pide Kebap Diner ve Ev Yemekleri birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bölgede tanınan ve geniş müşteri kitlesine hitap eden başarılı bir restoran geçmişine sahibiz. Müşterilerimize usta aşçılarımız ve güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan personellerimizle en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Sizlerin taleplerine eksiksiz cevap vermeyi misyon edinmiş bir restoran olarak hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeye devam etmekteyiz.

İzmir restoran sektöründe verdiğimiz hizmetlerle bölgemizde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtan bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye ve sizlerle kesintisiz bir şekilde buluşmaya devam etmekteyiz. Son derece geniş yelpazede pek çok lezzeti istifadenize sunarak sizlerin taleplerine karşılık vermekteyiz. Pide ve kebap çeşitleri, döner, ev yemekleri ve yanında pek çok salata ve meze çeşitlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. En sevilen lezzetlerimizi damak tadınıza hitap edecek şekilde istifadenize sunuyoruz.

Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşterilerimiz için en iyi alternatifi oluşturarak büyük başarı yakaladık. Her defasında hizmet yelpazemizi ve kalitemizi daha da genişleterek istikrarlı bir büyüme yakaladık. Bugün sizlerin teveccühünü kazanmış bir restoran olarak istikrarla büyümeye devam ediyoruz. Nezih mekanımızda usta ellerden çıkan lezzetlerimizi sizlere sunmanın mutluluğunu yansıtmaktayız. Özel gün ve toplantılarınız için sizlere doğru ve iyi bir tercih sunuyoruz. Toplu yemek siparişleri ile ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri istifadenize sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar