• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ankara Uzman Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salih Bey

  • firma fb

Araçlarımızı gün içerisinde birçok kez kullanmamıza buna bağlı olarak belirli bir süreç sonrasında yıpranmalar ve eskimeler meydana gelebilmektedir. Veya olumsuz hava şartları, beklenmedik trafik kazaları ya da beklememdik arızalar nedeni ile araçlarımız hareket edemeyecek konuma gelebilmektedir. İşte bu süreçte gerekli olan yol yardım desteğini Ankara Uzman Oto Kurtarma olarak bizler sizlere profesyonel bir süreç eşliğinde sağlamaktayız.

Ankara Uzman Oto Kurtarma olarak Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu süreçte gerekli olan profesyonel hizmetleri aktarmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı, modern, etkili, 7/24 aktif bir şekilde, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Ankara yol yardım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir oto kurtarma firması haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumu korumak sizlere saha yüksek kalite standartları içeren hizmetleri vermek adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Yol yardım hizmetlerimizi son model ve modern yapıya sahip olan araç filomuz ile sağlamakta, hızlı ve etkili bir şekilde sizlere yol yardım desteğini ulaştırmaktayız. Bu süreçte sizlerin iletişim ağlarımız üzerinden bizler ile iletişime geçmeniz ardından hızlıca yola çıkmakta ve bulunmuş olduğunuz konuma gelerek sizlere gerekli olan araç yol yardım hizmetini vermekteyiz. Araçlarınızı istediğiniz servis, tamirci veya adrese taşıma işlemini gerçekleştirerek süreci sonlandırmaktayız. Ankara Uzman Oto Kurtarma olarak sizlerde ihtiyacınız olan hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR