• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As Çıtır Pide Lahmacun Salonu

Adres :

Çağlayan Vatan Caddesi No : 116 Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Doğan

E-Posta Adresi :

ramazan198921dogan2121@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 694 49 41

Whatsapp 2:

0 (538) 694 49 41

İstanbul restaurant sektöründe çevresinde tanınan bir işletme olarak yıllardır yaptığımız gibi siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Değişmeyen lezzetimiz ve güler yüzlü servisimiz ile sizlere hem kaliteli yemek yiyebileceğiniz hem de iyi vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunmak için çabalıyoruz. Bu doğrultuda sizlerden gelem eleştiri ve önerilerin her birini ciddiye alıyor ve kendimizi bu yönde geliştirip değiştirmeye çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi işletmemizin asıl sahipleri olarak gördüğümüzden, karşılıklı anlayış ve güvene dayalı bir iletişim oluşturmak ilk amaçlarımızdan.

Restoranımız sizlerle kaliteli bir iletişim halinde olmak için tecrübeli garsonları ile hizmet vermektedir. Bu sayede sizlere her seferinde güler yüzlü bir karşılama ve hızlı servis ile hizmet edebilmektedir. Restoranımızın en önem verdiği bir diğer nokta ise ürünlerin tazeliği ve kalitesidir. Lezzetli ürünler ortaya çıkarmak için taze ürün kullanmanın zorunlu olduğunu bilen işletmemiz, bu sebeple malzemelerini kısa aralıklar ile satın almakta ve bayatlamalarına fırsat vermeden kullanmaktadır. Bu durum yalnızca ürünlerin taze kalmasını değil aynı zamanda daha hijyenik bir ortam oluşmasını da sağlamaktadır. Çünkü bilmekteyiz ki gönül rahatlığı ile gelip ailenizi ve çocuklarınızı da getirebileceğiniz bir işletmenin temiz olması zorunludur.

Hem kendi sağlığınız hem de ailenizin sağlığı için endişe ediyor ve dışarıda yemek yemekten çekiniyorsanız artık adresini buldunuz. Sizlere en taze ve lezzetli ürünleri en temiz şekilde yaparak sunan restoranımızı siz de gönül rahatlığı ile ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR