• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asoğlu Osmani Catering

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Asoglu-osman Asoğlu

Kalabalık gruplar için toplu yemek hazırlanması sayesinde belirli organizasyonlarda veya işletmelerde yemek servisi için çözüm elde edilebilir. Catering olarak adlandırılan bu hizmet, belirli bir menü sayesinde veya birkaç farklı menü ile birlikte kalabalık bir grup için hazır yemek servisinin elde edilmesini sağlıyor. Örneğin düğün ya da toplantı gibi organizasyonlarda veya işletme yemekhanelerinde gündelik olarak bu servisler elde edilebiliyor. Firmamız Asoğlu Osmani Catering olarak, Diyarbakır ilinde bu hizmetleri yıllardır sunmaktadır.

Asoğlu Osmani Catering, Diyarbakır catering sektörü içerisinde en güvenilir işletmelerden biri olarak sağladığı menüler ile birlikte eşsiz bir lezzet oluşturmaktadır. Sunulan lezzetlerimiz arasında özel menüler ile yemek, salata, ayran, çorba ve pilavın birleşimi ile tek bir fiyat alabilirsiniz. Daha özel menüler için kaburga, tandır, incik, kavurma gibi farklı spesiyal tarifleri deneyerek özel menüler oluşturabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu lezzetler arasında birçok sebze yemeği, tavuk, et ve zeytinyağlı yemekler farklı menüler oluşturmaktadır. Hem yöresel lezzetleri hem de evrensel lezzetleri bir araya getirerek bu menüleri şekillendirebilirsiniz. Özel işletme yapımız ile sahip olduğumuz 500 metre kapalı tesis ve üç ayrı imalat alanı sayesinde 365 gün boyunca hizmet sunabiliyoruz.

Aldığınız bu özel hizmetler sayesinde menülerimizi istediğiniz gün talep ederek, istediğiniz noktada servise hazır hale getirebilirsiniz. Nitelikli bir işletme olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, uygun fiyatlarla bu menü hizmetlerini vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR