• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Astro Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emir Salehi

  • firma fb
  • firma instagram

Veteriner kliniğimizde evcil hayvanlar için gerekli her türlü destek ve hizmeti sunmaktayız. Kliniğimiz en steril ve hijyenik koşullara sahip ve gerekli her türlü teknik ekipman mevcuttur. Müşterilerimizin talep ve beklentilerine karşılık verecek şekilde evcil hayvanlar için gerekli müdahaleleri yapmaktayız. Evcil hayvanlarınız için bir sağlık kurumu olarak cerrahi müdahaleler de yapmaktayız. Kedi, köpek ve daha pek çok evcil hayvan için ihtiyaç duyulan bakım, tedavi ve beslenme hizmetleri sunulmaktadır.

İstanbul evcil hayvan sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanlar için gerekli mamaların satışını da yapmaktayız. Ayrıca sizlere danışmanlık yaparak hayvanlarınızın beslenmesi ve daha pek çok şey hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Evcil hayvanlar için sağlık bakım hizmetlerini tam bir şekilde yerine getirmekteyiz. Kliniğimizde lazım olan her türlü teknik araç mevcuttur. Evcil hayvanlar için en iyi koşullarda bakım ve tedavi hizmetleri için en doğru adresiz.

Kliniğimizde sizlerin ve sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini yükselten hizmetler sunmaktayız. Uzman veteriner aracılığıyla cerrahi hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde talep ve beklentilerinizi karşılamaya devam etmekteyiz. Deneyimli bir şekilde profesyonel hizmetler sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri eksiksiz bir şekilde almak ve sevimli dostlarınızı emin ellere teslim etmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmektir. Kliniğimizde 7/24 hizmet verilmektedir. Acil durumlarda hangi saatte olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi makul fiyatlarla sizlerin istifadesine sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR