• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ateş Döner

Adres :

Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No: 182/ A Kepez Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Öz

E-Posta Adresi :

ibrahimtonbul79@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 567 02 32

Döner, zengin ülkemiz mutfağının en özel ve en güzel lezzetlerinden birisidir. Bugün ünü ülkemiz sınırlarını da aşmış, bir marka değeri olarak tescil almış olsa da döner, her yerde aynı değildir. Son yıllarda Hatay döner adeta ayrı bir marka değeri kazanmış ve tadanların damaklarında unutulmaz lezzet bırakmıştır. Kendine özel malzemeleriyle harmanlanan Hatay döner bölgemizin bütün özelliklerini ve güzelliklerini bünyesinde barındırmakta, doyuruculuğuyla apayrı bir konsept sunmaktadır. Çanakkale merkezde faaliyet gösteren Ateş Döner olarak bizler de bölgemize Hayat döneri taşıyoruz. Yıllar önce ilk yola çıktığımız günden itibaren kalitemizle büyük bir ilgi gördük ve kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline geldik. Yine de başarılarımızı daha yükseğe taşımaya gayret gösteriyoruz.

Çanakkale restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin malzeme tedarikinde, hazırlanış koşullarında ve servis aşamasında hijyene azami dikkat ediyoruz. Malzemelerimizin seçimini yaparken belirlediğimiz kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde kesinlikle güvenilir yerlerden ürünlerimizi temiz ediyoruz. Yalnızca en güzel lezzetlerin değil en sağlıklı lezzetlerin de durağı olmayı başarmış bulunuyoruz.

İşletme olarak önceliği müşteri memnuniyetine vererek çok geniş bir ürün çeşidi sunuyor, her damak zevkine hitap edecek zenginlikte dönerlerimizi, mezelerimiz, soslarımızı ve künefelerimizi beğeniye açıyoruz. En güzel lezzetlere en uygun fiyatlarla sahip olmanıza fırsat veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR