• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Atmaca Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Çaylı Mahallesi 204. Nolu Sokak. No: 2 Hatay » Dörtyol
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ekrem Eroğlu - İsmail Demirel
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 257 48 36
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 203 54 50

  • firma fb
  • firma instagram

Uzun yıllardan beri oto kurtarma ve oto çekici alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Atmaca Oto Kurtarma, tüm acil ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Yolculuklarınız sırasında beklenmedik arızalarla karşılaşabilir veya kaza gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda, güvenilir ve hızlı bir firmadan destek almak önemlidir. Firmamız, yılların verdiği bilgi ve birikimle sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olarak, araçlarınızı güvenli bir şekilde kurtarıyoruz.

Hatay yol yardım sektöründe yer alan firmamız, bölgenin en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmalarından biridir. Sizlere 7/24 oto kurtarma ve çekici hizmetleri sunuyoruz. Modern araç filomuz ve geniş hizmet yelpazemiz ile her türlü yol yardım ihtiyacınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Her marka ve model aracı kolaylıkla kurtarıyoruz. Fiyatlarımız ise her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

Oto kurtarma hizmetimizde, arızalanan veya kaza yapan aracınızı bulunduğu yerden kurtarıyor ve istediğiniz yere taşıyoruz. Sadece yol yardım konusunda değil, araçlarınızı özel amaç ile çektirmek istediğinizde de firmamıza başvurabilirsiniz. Sıfır araç taşıma, ikinci el araç taşıma gibi hizmetler de sunuyoruz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek destek alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmek için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır. Oto kurtarma servisimiz, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Yolda kalma durumunuzda stres yapmadan kolay bir şekilde firmamızdan destek alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR