• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Diş Hekimi Ahmed Topak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmed Topak

  • firma instagram

Hayatımızın her alanında olduğunu gibi hizmet verdiğimiz bu sektörde de en önemli şey güven duygusudur. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeyerek en güvenilir ve en iyi hizmetleri vererek hastalarımızın güvenini kazanmış bulunmaktayız. Bu güven duygusu sayesinde Hatay sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarıyoruz. Hastalarımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir, kaliteli ve sağlıklı çalışmalarımızla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sektörde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettiğimiz sürece hastalarımıza kusursuz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Estetik diş hekimliği çalışmalarımız arasında gülüş tasarımı, diş beyazlatma, diş eti şekillendirilmesi, estetik restorasyonlar bulunmaktadır. Çene cerrahisi çalışmalarımız arasında dental implant, gömülü diş ameliyatı ve kist ameliyatı bulunmaktadır. Sabit ya da takılıp çıkartılabilen hareketli protez çalışmalarımızı da hastalarımıza sunuyoruz. Oral hijyen motivasyonu, çürük riskine karşı alınabilecek önlemler hakkında bilgilendirme yapıyor ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, diş taşı temizliği ve çocuk diş hekimliği çalışmalarımız hizmetlerimiz arasındadır. Tüm bu çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sizler için en uygun çalışmaları yaparak sizlerin memnuniyetini kazanmış oluyoruz.

Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle birlikte sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle işlerimizi kusursuzca gerçekleştiriyoruz. Yeniliğe açık, işini severek yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güler yüzlü, samimi, saygılı ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı tüm kalitesiyle gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR