• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atölye No: 5

Adres :

İstiklal Mah. Çark Caddesi No: 291/e Serdivan Sakarya Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yağmur Dalarslan

E-Posta Adresi :

no5atolye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 679 04 54

Koltuklar olmadan evlerin varlığından ne kadar söz edebiliriz? Evlerde kullanılan koltuklar geçmişten günümüze bazı değişikliklere uğradı. Günümüzde tercih edilen koltukların daha çok dekoratif açıdan ön planda olması önemseniyor. Fakat çoğunlukla dekoratif açıdan ön plana çıkan koltuklar ev sahiplerinin beklediği konforu karşılayamıyor. Bu nedenle rahatsız ve kullanışsız koltuklar tercih edilmiş oluyor. Biz, firma olarak tüm bunları geride bırakıyoruz. Sizlere hem şık hem konforlu hem de kullanışlı koltuk tasarımlarımızla hizmet veriyoruz. Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz koltukları firmamızdan temin ederek uzun yıllar koltuklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Koltuklarda kullanılan kumaşlar bir süre sonra eskimeye veya zarar görmeye başlıyor. Bu gibi durumlarda ev sahipleri koltuklarının tekrar kullanılamayacağını ve yenilemesi gerektiğini düşünüyor. Oysa Sakarya koltuk döşeme sektöründe verdiğimiz hizmet sayesinde artık koltuk yenileme derdiyle uğraşmıyorsunuz. Ekibimiz, koltuklarınızı adresinizden alıyor ve atölyemize getiriyor. Sizlerin tercih ettiği kumaşla koltuklarınız döşeniyor. Böylelikle yıllardır kullandığınız koltuklar sanki yeni almışsınız gibi kaliteli ve şık bir hale geliyor.

Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle koltuk tasarımı, koltuk imalatı, koltuk tamiri ve döşeme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız özel makineler ve yüksek kaliteye sahip malzemeler sayesinde uzun ömürlü koltuklar tasarlıyoruz. Yüksek fiyatlar ödeyerek maddi zarara uğramanıza gerek kalmıyor. Biz, sizlere verdiğimiz tüm hizmetleri uygun fiyat aralığında gerçekleştiriyoruz. Kullanışlı, şık ve konforlu koltuklar için ekibimizi tercih etmeyi unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR