• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu

Adres :

Adalet Mahallesi Şehit Polis Fethi Sekin Caddesi No: 2 D: 306 Gürel İş Merkezi Bayraklı İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

av.pinarozer@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (544) 607 38 37

Whatsapp 2:

0 (544) 607 38 37

Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu olarak, sektöründe lider ve öncü bir firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Danışmanlık ve avukatlık sektöründe en yenilikçi ve en inovatif hukuk bürolarından birisi olan Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu; İzmir Bayraklı Avukatlık, Danışmanlık ve Hukuk Bürosu merkeziyle, avukatlık ve kişisel danışmanlık konusunda alanında en başarılı hukuk bürolarından birisidir. Alanın uzman ve güler yüzlü çalışan kadromuzla profesyonel bir şekilde avukatlık çalışmalarımıza hiç durmaksızın devam etmekteyiz. Her geçen gün yenilikçi ve modernize bir çalışma şekliyle kendimizi daha iyiye ve daha yeniye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha güzel ve doğru bir şekilde hizmet verebiliyor ve kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Avukatlık işleri, mahkeme işleri, cezai ve hukuki durumlar için danışmanlık alanında uzman ve tecrübeli avukatımız; sizlere en doğru ve en güzel şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Yıllardır başarılı bir şekilde sunduğumuz hizmetleri, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en uygun ücretlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Temel ilkemiz ve düsturumuz, sizlere en uygun fiyatlara en güzel hizmeti sağlamaktır. Alanında uzman ve tecrübeli avukatımızla, sizlere hizmet vermenin haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam edecek ve sunduğumuz kaliteden ödün vermemeye gayret edeceğiz. Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu olarak, İzmir Bayraklı Hukuk Büromuzda siz kıymetli danışanlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR