• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu

Adres :

Adalet Mahallesi Şehit Polis Fethi Sekin Caddesi No: 2 D: 306 Gürel İş Merkezi Bayraklı İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

av.pinarozer@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (544) 607 38 37

Whatsapp 2:

0 (544) 607 38 37

Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Av. Pınar Özer Hukuk Bürosu ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR