• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avşar Kaporta Fırın Boya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet -türmen Bahadır Gezer

Avşar Kaporta Fırın Boya Firmamız geçen yıllar içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gelişme sarf etti. Bu gelişme neticesinde ise oto boya sektörü içerisinde firmamızın ismini duymayan kalmamıştır. Firmamız kendi isminin fırınlı oto boya sektörüne altın harfler ile yazılması amacı ile bu yola çıkmış olduğu için ise küçük başarılar ile yetinmeyip sürekli daha iyisi olmak için farklı yöntemler denemeye devam etmiştir.

Firmamız sürekli olarak özverili bir şekilde tüm çalışanlarının da katkısı ile çalışmasını sürdürmüş ve büyük ölçüde hedeflerini gerçekleştirebilir bir konuma oldukça kısa bir süre içerisinde gelebilmeyi başarmıştır. Ancak bu durum dahi firmamız için yeterli olmamış firmamız ilk günkü aşk ve şevk ile çalışmalarını oto göçük onarımı sektöründe sürdürmeye devam etmiştir. Bu sayede firmamız müşterileri sürekli olarak kendisini yenileyen ve kendilerine daha kaliteli ürünler, hizmetler sunabilen firmamızdan oldukça iyi bir şekilde memnun kalmış ve sürekli bizleri desteklemeye devam etmiştir.

Ayrıca çalışanlarına verdiği değer, takım çalışmasına olan inancı, iş güvenliğinin sağlanmasında, firma değerini koruyarak, çevreye zarar vermeyen, kamu yararında ve insan yaşamına katkı sağlayan ürün ve hizmetler üretmek önemli varsaydığımız hususlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler