• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aynazar Unlu Mamulleri

Adres :

Üst Sanayi Cad.sanayi Cad No: 22 Orta Mah. Efeler Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mithat Yonsuz - Ustamız Talip Aydın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 167 13 69

Whatsapp 2:

0 (542) 259 39 82

Whatsapp 3:

0 (532) 167 13 69

Aynazar Unlu Mamulleri firması hakkında:

Sektörde lider firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukla beraber takım ruhu ile çalışmakta olan kaliteli bir ekibiz. Bundan dolayı her gün yeniliklerle karşınıza çıkmakta ve bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu noktada hedefimiz ülkemizdeki sektörelanlamda liderliğimizi korurken global ölçekte aranılır bir firma olmaktır.

Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, müşteri memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşabilmesi için çaba göstermekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için ar-ge çalışmalarına ağırlık vermekte olan firmamız yeni plan ve projeleri ile birlikte sürekli sahada aktif rol oynamaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Merkez: Üst Sanayi Cad.sanayi Cad No: 22 Orta Mah. Efeler Aydın
Şube: Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulvarı 53. Sokak No: 1 Kırmızı Minare Yanı Efeler Aydın

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR