• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turgut Reis Balık

Adres :

Fatih Mah. Çine No: 7 Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Öden

E-Posta Adresi :

-

Turgut Reis Balık olarak çine balık ekmek nerede yenir,çine balık ekmek siparişi,çine balık lokantası,çine balık restaurantı,çine deniz mahsülleri restaurantı,çine hamsi tava nerede yenir,çine hamsi tava yenecek yerler,çine canlı balık satışı,çine en iyi balık lokantası,çine aile balık restaurantı,çine balık ızgara nerede yenir,çine balık buğulama nerede yenir vb alanda hizmet vermekteyiz.

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir.

Vizyonumuz gereği, sektörde kullandığı yüksek teknoloji, yetişmiş ve kendini geliştirmiş insan kaynakları, etkili finans kaynakları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimum çözümler üretmek firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli unsurudur. Kalite ve güveni ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu pazarda, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR