• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvalık Fauna Veteriner Kliniği ( Ayvalık Veteriner Kliniği )

Adres :

150 Evler Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi 7. Sokak No: 3/e 5m Migros Karşısı Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Yalnızgül

E-Posta Adresi :

faunaveterinerklinigi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 648 48 60

Ayvalık Fauna Veteriner Kliniği ( Ayvalık Veteriner Kliniği) olarak Balıkesir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Balıkesir evcil hayvan alanında hizmet veren firmamız Ayvalık Fauna Veteriner Kliniği (Ayvalık Veteriner Kliniği) hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanlarınız için hizmet veren kliniğimiz evcil hayvanlarınız ihtiyaçlarına yönelik olarak birçok farklı türde hizmeti bir arda sunmaktadır.

Kliniğimiz sunduğu ilk hizmet pet kuaför hizmetidir. Pet kuaför hizmetimiz ile evcil hayvanlarınızın uzayan ve çok uzayınca rahatsız eden tüylerinden kurtarmaktayız. Sizlerin de taleplerine göre hareket ettiğiniz pet kuaför hizmetimizde çeşitli tasarımları da sunmaktayız. Sunduğumuz bir diğer hizmet ise petshop ürünleridir. Birçok evcil hayvan ürünü bulabileceğiniz kliniğimizde evcil hayvan oyuncağından evcil hayvan kıyafetine kadar çok fazla ürün tercihi sizleri beklemektedir.

Kliniğimizin en önemli hizmeti ise veteriner hizmetidir. Her türden hayvanın veteriner ihtiyacı halinde başvurabileceği kliniğimiz uzman veterinerleri ile birlikte hizmet vermektedir. Veteriner Kliniği olarak ameliyattan rutin kontrole kadar tüm hizmetlerimiz mevcuttur. Bu alanda sunduğumuz hizmetlerden birisi de hayvan kısırlaştırma işlemidir. Bu işlemimiz ile birlikte evcil hayvanlarınızı sağlıklı bir şekilde kısırlaştırmaktayız.

Kliniğimiz çok yönlü olduğu için hizmetlerinden birisi de pet otel hizmetidir. Pet otel hizmetimiz sahip olduğunuz evcil hayvanın belirli bir süre ile kliniğimizde evindeymiş gibi ağırlandığı hizmetimizdir. Kliniğimiz acil hizmetler konusunda da hizmet vermektedir. Acil bir ihtiyaç halinde saat farkı olmaksızın hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR