• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Etli Ekmek Ve Lahmacun

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Soysal-gürcan Soysal

Ayyıldız Etli Ekmek Ve Lahmacun salonu olarak Aksaray merkezde faaliyetlerimize devam ediyor, yöresel ve ulusla lezzetlerimizi bin bir çeşitle tercihe sunuyoruz. İşletme olarak uzun yılların deneyimini ve bilgi birikimini siz değerli misafirlerimizle buluşturuyor, her geçen gün deneyimlerimizi daha da ileriye taşıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden itibaren bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline gelmiş olsak da başarılarımızı, bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapmaya çabalıyoruz.

Aksaray restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak alanında deneyimli, tecrübeli, işini büyük bir heyecanla yapan kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz dinamik yapılarıyla kendilerini geliştirmeye devam etmekte, güler yüzlü hizmeti her misafirimize istisnasız yansıtmaktadırlar. En doğal malzemeleri ustalarımızla buluşturuyor, ürünlerimizin en sağlıklı koşullarda hazırlanmasını sağlıyoruz. Hijyene dikkat ediyor, et ve et mamullerimizin seçiminde kaliteden özellikle ödün vermeyerek misafirlerimizin aynı zamanda en güvenilir lezzetlerle buluşmasını sağlıyoruz.

İşletme olarak müşteri memnuniyetine değer veriyor, bütün müşterilerimizin en iyiyi hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu kapsamda ihtiyaçlarını başarıyla tespit ediyor, tam zamanında gereken çözümleri üretiyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri yakından takip ediyor, özellikle teknolojinin bütün imkanlarını işletmemiz bünyesinde kullanıyoruz. Özel günleriniz için toplu sipariş kabul ediyor, organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapıyoruz. Etli ekmek, lahmacun, bıçak arası, börek, kuzu çanak, saç tava, çorba çeşitleri, kahvaltı, künefe ve çok daha fazlasını aynı zamanda evlere, işyerlerine de servis ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR