• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Baba Balık

firma adresi

Adres :

Hüsnü Paşa Caddesi No: 14 Tekirdağ » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yılmaz Bila
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 699 10 22

  • firma instagram

Baba Balık restaurantımızla muhteşem lezzetli balık ve diğer çeşitlerimizin tadını çıkaracaksınız. Şehrimizde eksik olan lezzetli kaliteli hizmet boşluğunu firmamızla tamamlıyoruz. Balığın hem küçükler hem de büyükler üzerindeki faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu yüzden düzenli aralıklarla mevsimine uygun balıkları tüketmek sağlığınız için yapabileceğiniz adımlardan bir tanesidir. Restaurantımızla herkes için sağlıklı bir ürün olan balığı sizlere taze ve pişirilmiş bir şekilde sunuyoruz. Mevsimine uygun taze balıkları istediğiniz şekillerde pişirerek sizlere servis ediyoruz. Bazen balık yemek isterseniz fakat yapmaya vakit bulamayabilirsiniz ya da iş çıkışı yorgun olduğunuz için balık yeme işini başka bir güne erteleyebilirsiniz. Temizlenmesinden pişirilmesine kadar biraz zaman alacak balık lezzetini biz sizlere istediğiniz şekillerde sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini lezzetli hizmetlerimizle çözüme kavuşturuyoruz.

İstediğiniz miktar ve çeşitte siparişlerinizi hazırlıyoruz. Yanında bol yeşillik ve mezeleriyle sizlere unutulmaz bir lezzetli an yaşatacağız. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlayarak sizlere sıcak bir şekilde servis edeceğiz. Çalışanlarımız güler yüzlü ve ilgili bir şekilde sunumlarını gerçekleştireceklerdir. Bizler için çeşitlerimizin lezzeti olduğu kadar sunumları da çok önemlidir. Siparişlerinizin sunumlarını da özenle hazırlayarak sizlerle buluşturacağız.

Tekirdağ fast food alanında hizmet gösteren firmamızla balık çeşidimizin yanında serpme kahvaltı hizmetimizde bulunmaktadır. Bol çeşidin olduğu kahvaltı hizmetimizle güne daha keyifli bir şekilde başlayacaksınız. Çeşitlerimiz her zaman hijyenik kurallar eşliğinde hazırlanmaktadır. Restaurantımız sizlerin rahat edeceği şekillerde dizayn edilmiştir. Tüm müşterilerimizi bu lezzetli çeşitleri tatması için restaurantımıza merakla bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR