• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Badi Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bayram Civelek

BA-Dİ Döner isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olup, fast food sektöründe hizmet vermektedir. Acıktığımızda hem karnımızı doyurmak, hem de damak tadımıza hitap eden lezzetli yemekler yemek isteriz. İşte bu noktada biz, sizlere leziz ve ekonomik fiyatlara ziyafet çekeceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Güler yüzlü personelimiz, profesyonel ve tecrübe sahibi aşçılarımız, iştah açıcı görsellikteki tabaklarımız ve samimi ortamımızla karnınız acıktığında güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Tavuk ızgara, ciğer şiş, çorba çeşitleri, et döner, tavuk döner, et ızgara, iskender kebabı, sac kavurma, sulu yemek çeşitleri, tatlı çeşitleri ve meşrubat çeşitleriyle sizlere hizmetlerimizi sağlıyoruz. Geniş yelpazesi olan menümüzde, damak tadınıza hitap edecek her türlü lezzeti bulabilirsiniz.

Hizmetlerimizi sizlere sunarken, temizliğe önem gösteriyor, hijyen için önlemler alıyoruz. Düzenli aralıklarla işletmemizin sterilizasyonunu sağlıyoruz. Mutfaktan tabağınızı size servis edinceye dek olan hijyen zincirini koruyoruz. Sizlerin sağlığına değer veriyoruz. Mutfağımıza taze ve en kaliteli ürünleri alıyor, yemeklerimizi bu ürünlerle çıkarıyoruz. Tabaklarımızın lezzetinin sırrı bu kaliteli ürünlerdir.

Samsun fast food sektörünün öncül firmalarından olan işletmemiz, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak ve sizi devamlı müşterimiz haline getirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Sizler de ekonomik fiyatlar karşılığında, tadı damağınızda kalacak bir lezzet deneyimi yaşamak istiyorsanız, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Acıktığınızda adresi uzaklarda aramayın. Sizleri işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR