• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bahar Styling

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semra Bayrak

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Styling denildiğinde aslında akla ilk gelen; yapılan kombinlerle modaya uygun olmaktır. Çantasından aksesuarına, ayakkabısından kıyafetine hatta saçlarına kadar adeta yap-boz misali, aynı dili konuşan parçaların bir araya getirilmesi ile oluşan tablo gibidir. Tabii bunda önemli kural, doğru parçaların bir araya getirilmesidir. Böylelikle anlamlı bir bütün oluşturulmaktadır.

İşte bu sebeple Bursa giyim sektörü içerisinde dünyadaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın giyim konusunda doğru ellere emanet edilmesi düşüncesiyle hizmet vermekteyiz.

İşimizi severek ve aşkla yaptığımız Bursa Nilüfer’de yer alan Bahar Styling mağazamızdan çocuklarınız için güvenle alabileceğiniz birbirinden farklı kombinler ile şıklıklarına şıklık katabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri tamamıyla siz değerli müşterilerimizin çocuklarının sağlığı düşünülüp özenle seçilmiş ve mağazamızda sizlere sunulmuştur. Bizim de içimize sinmeyen hiçbir ürünü mağazamızda bulundurmama prensibi ile yola çıktığımız bu sektörde sizlerin güvenini sağlayacağımızdan eminiz.

Bebek ve çocuk giyim seçenekleri ile açtığımız mağazamızda eşofmanlardan tuniklere, elbiselerden takımlara varıncaya kadar birbirinden kaliteli markaların yer aldığı modaya uygun farklı kombinlerimizle sizleri mağazamıza bekliyoruz. Uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazemizle küçük dostlarımızın şıklığının bizden sorulması için bütün özverimizle çalışıyoruz. Hijyene önem verilen deneme kabinlerimizde gönül rahatlığı ile ürünlerimizi deneyebilir ve tercihlerinizi içinize sinerek yapabilirisiniz. Güler yüzlü, müşteri ve en önemlisi minik arkadaşlarımızın memnuniyeti odaklı çalışan satış danışmanı arkadaşlarımızla sizleri mağazamızdan ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR