• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar'ın Yeri Yörük Çadırı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Demir

Bahar'ın Yeri Yörük Çadırı işletmemiz Aydın Kuşadası’nda faaliyet göstermekte, yıllardır eşsiz manzaranın, lezzetlerin, güler yüzlü hizmetin ve uygun fiyat avantajlarının adresi olmaktadır. Yıllar önce ilk adımımızı attığımız andan bu yana sürekli kendimizi yenileyerek yolumuza devam ediyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından özenle hazırlanmakta olan ürünlerimizin gerek malzeme temininde gerekse hazırlanış koşullarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden, tamamen organik, bölgemizde yetişen, doğal ürünleri kullanıyoruz.

Aydın restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak daima müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, en doğru zamanda, en kaliteli ürünlerle çözüm üretiyoruz. Sektör içerisinde sürekli kendimizi yeniliyor, değişen ve gelişen tercihlere, ihtiyaçlara göre en uygun ürün gruplarıyla karşınıza çıkıyoruz. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet vermeyi esas alıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkarak her öğünde onlarca çeşit menü ile her damak zevkine özel üretimler yapmayı başarıyoruz.

İşletme olarak tamamen özel olarak bir mekân dizayn ettik. Doğayla iç içe, sağlıklı, huzur dolu, ferah bir mekânda hizmet veriyoruz. Eşsiz konseptimizle beraber hafta sonu köy kahvaltılarınızın, organik kahvaltılarınızın, tolu yemek organizasyonlarınızın, özel gün kutlamalarınızın vazgeçilmeziyiz. Köy Yörük çadırımızda kur pasta çeşitlerimizi, organik reçellerimizi, gözleme, katmer çeşitlerimizi ve çok daha fazlasını taptaze tercihinize sunuyoruz.

kuşadası kirazlı köyü kahvaltı yeri,kuşadası kirazlı köyü en iyi kahvaltı yeri,kuşadası kirazlı köyü en yakın kahvaltı yerleri,kuşadası kirazlı köyü kahvaltı yapılacak yerler,kuşadası kirazlı köyü doğal kahvaltı yerleri,kirazlı köyü kahvaltı yeri,kirazlı köyü en iyi kahvaltı yeri,kirazlı köyü en yakın kahvaltı yerleri,kirazlı köyü kahvaltı yapılacak yerler,kirazlı köyü doğal kahvaltı yerleri,

Aydın kuşadası düğün ve kına organizasyonu, Aydın kuşadası sünnet düğünü organizasyonu, Aydın kuşadası doğum günü organizasyonu, Aydın kuşadası kır düğünü organizasyonu, Aydın kuşadası çocuk atölyesi, Aydın kuşadası çocuk etkinlikleri, Aydın kuşadası kendin pişir kendin ye mangal, Aydın kuşadası hafta sonu aktiviteleri, Aydın kuşadası yer sofrası kahvaltı yerleri, Kuşadası düğün ve kına organizasyonu, Kuşadası sünnet düğünü organizasyonu, Kuşadası doğum günü organizasyonu, Kuşadası kır düğünü organizasyonu, Kuşadası çocuk atölyesi, Kuşadası çocuk etkinlikleri, Kuşadası kendin pişir kendin ye mangal, Kuşadası hafta sonu aktiviteleri, Kuşadası yer sofrası kahvaltı yerleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR