• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Balyas Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

- Konya » Ilgın
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Balyas
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 826 50 42

  • firma fb
  • firma instagram

Konya ili Ilgın ilçesinde siz müşterilerine hizmet sunan Balyas Oto Kurtarma isimli işletmemiz her zaman en kaliteli ve güvenli şekilde hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. Araçlarınız ile seyahat halinde iken çeşitli sebeplerden dolayı yolda kaldığınız zaman bizlere ulaştığınızda en kısa süre içerisinde çekici araçlarımız ile yanınıza gelmekteyiz. Çekici araçlarımızı kullanan şoförlerimiz her zaman kaliteli ve deneyimli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sorunsuz ve sağlam bir hizmet sunulması konusunda çok önemli bir konumda yer almaktadırlar. İşletme olarak sunduğumuz oto kurtarma hizmeti karşısında sizleri üzmeyecek şekilde fiyatlar ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak sunulan oto kurtarma hizmeti esnasında kullanılan çekici araçlarımıza çok büyük önem vermekteyiz. Bu önemden dolayı çekici araçlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değişimlerini sağlamaktayız. Özellikle araçlarınızın tüm ağırlığını çekecek olan halatlarımıza her zaman ayrı bir önem göstererek devamlı olarak kontrollerini sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak hizmet sunduğumuz zaman zarfında araçlarınızı güvencemiz altına almakta ve oluşabilecek her türlü sorunu ücretsiz olarak karşılamaktayız.

Sizlerin de arabalarınız için bu şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Konya oto kurtarma sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza ve asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR