• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bandırma Türk Hamamı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selçuk Tatar - Sedat Tatar

  • firma fb
  • firma instagram

Şehrimizin en iyi hamam deneyimini yaşayacağınız Bandırma Türk Hamamı tesisimiz birmilyonnokta.com sitesinde üyedir. Günün kiri, yorgunluğu, işinizin stresi ve yoğunluğu hayat kalitenizi düşürürken var olan enejinizi de alıp götürür. Bizler alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, son teknoloji ve donanıma sahip salonumuz ile tüm yükünüzü üstünüzden alıp rahatlamanızı sağlarız.

Dürüst, güvenilir ve son derece profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tüm performanslarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Balıkesir hamam sauna ve masaj salonu sektöründe her geçen gün hem tesisimizi hem de kendimizi yenileyip ihtiyaç duyduğunuz hizmeti ve konforu sağlamaktayız. Hamamımızın içinde bulundurduğu buhar odası sağlığınıza sağlık katarak; vücutta birikmiş toksinleri atar, gözeneklerinizi açar, ölü deriyi yumuşatır, kan dolaşımını hızlandırır ve stres etkisini azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca cilde parlak, canlı ve daha pürüzsüz bir görünüm katarken kırışıkların azalmasına deri altı yağın giderilmesine katkıda bulunur.

Masaj hizmetimizle bel, boyun ve sırt ağrılarınızdan kurtulabilir, ekibimizin sunduğu kaliteli hizmet ile birlikte hamamımızın sahip olduğu; yüzme havuzu, sauna, duş bölümü, buhar odası, vitamin cafe ve dinlenme alanından yararlanabilir, dilerseniz kese ve köpük hizmeti alabilirsiniz. Günün yorgunluğundan kurtulacağınız geleneksel hamamımızda pandemi kurallarına son derece dikkat ettiğimizi belirtmeliyiz. Aile ve arkadaşlarınız ile geldiğiniz toplu ziyaretlerinizde veya gelin hamamı gibi özel günlerinizde güler yüzümüzle yanınızdayız. Salonumuza gelen siz değerli misafirlerimize terlik, bornoz ve havlu gibi ihtiyaçlarınızı biz vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR