• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Barış Otomotiv Yol Yardım ( Kartal Acil Oto Yol Yardım )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yılmaz Bektaş

  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul’da hizmet veren Barış Otomotiv Yol Yardım şirketimiz de birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olmuş bulunmaktadır.

Kaza anlarında, aracınız yolda kaldığında, aracınızla alakalı bir sorun sezdiğinizde ya da aracınızın bir yere saplanması gibi durumlarda siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İstanbul oto kurtarma sektörünün bilinen isimlerinden biri olan Barış Otomotiv Yol Yardım firmamız sizler için her yere geliyor.

Aracınızı sizin kadar önemsiyor, can ve mal güvenliğiniz adına elimizden geleni yapıyoruz. Aracınızın kurtarılması gereken durumlarda sizler için gereken en kısa sürede yanınızda oluyoruz. 7/24 sağladığımız hizmet ile beraber günün ve haftanın her saati en kaliteli araçlarımızla araçlarınızı çekiyoruz.

Zaman ve mekân fark etmeksizin yaptığımız bu işte müşteri memnuniyeti ve sağlığını en yüksek derecede önemsiyoruz. Siz kıymetli müşterilerimiz aradığı andan itibaren bizler için yeni bir kurtarma operasyonu başlıyor, en kısa sürede yanınızda olmak için çabalıyoruz ve sonrasında sizlerin mal kayıplarınızı önlemek adına belirlediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Kaza, yolda kalma anlarında yaşadığınız stresi ve endişeyi anlıyoruz. Ancak artık stres ve endişeye yer vermeden hızlıca sizlerle irtibat halinde bulunarak en kısa sürede yanınızda bulunuyoruz. Uygun fiyat ve yüksek kaliteli iş garantisi ilkeleriyle çıktığımız bu yolda aracınızın ve sizin yanınızdayız. Eğer siz de tam şu an oto kurtarma ekibine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçerek en kısa sürede aracınız için doğru bir karar verebilirsiniz.

istanbul kartal oto kurtarma,istanbul kartal oto kurtarma hizmeti,istanbul kartal oto kurtarma firması,istanbul kartal alo oto kurtarma firması,istanbul kartal acil oto çekici hizmeti,istanbul kartal acil oto kurtarıcı,istanbul kartal acil yol yardım firması,istanbul kartal oto yol yardım firması,istanbul kartal 7/24 oto çekici,istanbul kartal 7/24 oto çekici firması,istanbul kartal 7/24 oto çekici hizmeti,istanbul kartal 7/24 oto kurtarma,istanbul kartal 7/24 yol yardım,istanbul kartal 7/24 yol yardım firması,istanbul kartal oto çekici,istanbul kartal oto çekici firması,istanbul kartal oto çekici hizmeti,istanbul kartal en yakın oto çekici,istanbul kartal acil oto çekici,istanbul kartal uygun oto çekici,istanbul kartal uygun fiyatlı oto çekici,kartal oto kurtarma,kartal oto kurtarma hizmeti,kartal oto kurtarma firması,kartal alo oto kurtarma firması,kartal acil oto çekici hizmeti,kartal acil oto kurtarıcı,kartal acil yol yardım firması,kartal oto yol yardım firması,kartal 7/24 oto çekici,kartal 7/24 oto çekici firması,kartal 7/24 oto çekici hizmeti,kartal 7/24 oto kurtarma,kartal 7/24 yol yardım,kartal 7/24 yol yardım firması,kartal oto çekici,kartal oto çekici firması,kartal oto çekici hizmeti,kartal en yakın oto çekici,kartal acil oto çekici,kartal uygun oto çekici,kartal uygun fiyatlı oto çekici,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR