• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Barlas Cam Balkon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serdar Barlas

İnsanoğlunun yerleşik yaşama geçmesi ile yaşadığı yeri kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirmesi günümüz dünyasında da hala devam etmektedir. Biz cam balkon firması olarak insanların barınma, güvenlik, estetik, sinek gibi haşerelere karşı korunma ihtiyaçlarında kaliteli hizmet ile yanlarındayız.

İzmir cam dekorasyon denildiğinde pvc doğrama, pvc sineklik, alüminyum korkuluk, cephe kompozit, cam balkon sistemleri ve montajında alanında lider firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Ürünlerimizde kaliteyi tercih ederek cam ve doğrama uyumu ile işlerliği kanıtlanmış sistemler bizim işimizin kalite anlayışını ortaya koymaktadır. Cam ürünlerimizde Tse ve Ce onaylı ürünlerle, pvc doğrama ve alüminyum doğrama tercih etmekteyiz. Cam yapısı ısı ve ses yalıtımı, sineklik montajı ile sizi evinizde dış dünyadan uzak kendinize özgü alanın keyfini çıkarmaya bırakmaktadır.

Bulunduğunuz alanda balkonunuzu dilerseniz cam balkon ile kapatıp dış dünyaya açılan bu alanı kendi kontrolünüzde kullanırsınız. Rüzgara, yağmura, toza maruz kalmadan ferah alan yaratabilirsiniz. Dilerseniz yeni yapılan işyerinizi ya da tadilata aldığınız iş yeri, konut gibi mekanlarınızı çeşitli renk seçenekleri ile cephe kompozit ile dış dünyasında da fark yaratabilirsiniz.

Pvc alüminyum doğrama, cam balkon sistem ve montajı, kompozit sistem ile konforlu ve estetik görsel odaklı yaşam alanı, ısı ve ses yalıtımı ile konforunuz yanında ekonominizi korur, korkuluk ve balkon korumalarla güvenliğinizi arttırır.

Uzman kadromuz, kaliteli ürünlerimizle satıştan montaja ve satış sonrası hizmetin bilincinde yaptığı işin garantisini vermektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR