• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başakça Güzellik

Adres :

İsmetpaşa Mahallesi Şehit Sami Akbulut Caddesi No: 4-6/1 Dikili İzmir İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Başak Derici

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

basak-9913@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 651 94 34

Whatsapp 2:

0 (542) 651 94 37

Whatsapp 3:

0 (542) 651 94 34

Whatsapp 4:

0 (542) 651 94 37

Başakça Güzellik

Saç tasrım, kalıcı makyaj, ipek kirpik, dövme silme, mezoterapi, lazer epilasyon, güzellik merkezi ve güzellik salonu olarak İzmir Dikili de hizmet vermekteyiz.

Güzellik sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır. Başakça Güzellik firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR