• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batıbey Yol Yardım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Batıbey

Yol yardım, bütün araç sahiplerinin, her zaman ihtiyaç duyabilecekleri bir uygulamadır. Çünkü yüzlerce farklı aksamdan oluşan araçların her zaman bir arıza ve hata çıkarma potansiyeli vardır. Üstelik kazalar da trafikte hayatın bir gerçeği olarak karşımızda duruyor. Bu yüzden araçlarınızın markası, modeli, maddi değeri her ne olursa olsun yolda kalabilir, acilen oto çekiciye gereksinim duyabilirsiniz. Adana Seyhan’da faaliyet gösteren Batıbey Yol Yardım firmamız ile bizler uzun zamandır profesyonel çözümlere imza atıyor, bölgemizde her nerede olursanız olun bütün yol yardım taleplerinize çözümler üretiyoruz.

Adana yol yardım sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler uzun zamandır aktif görev yapıyoruz. Yol yardım alanında en temel öncelikler olan hızlılığa ve güvenilirliğe öncelik tanıyoruz. Navigasyon desteğimiz ile adreslerinize noktasal olarak ulaştığımız gibi tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçerek dakikalar içinde lokasyonunuza intikal ediyoruz. Kurumsal bir firma olarak güvenilir konumda bulunuyor, araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet göstererek daha fazla zarar görmesine mahal vermeden bulunduğu yerden alıyor ve dilediğiniz servise, tamirhaneye ya da otoparka çekiyoruz.

Batıbey Yol Yardım olarak her biri bakımlı, en modern şekilde donatılmış, yüksek modelli, tamamen yol yardım amaçlı hazırlanmış araçlarımızla hizmet veriyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübeli, özverili ve başarılı bir kadroyla çalışıyor, kazalı araç kurtarma, hasarlı araç çekimi, yol yardım ihtiyaçlarınıza 7/24 destek sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR