• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Battalzade Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serhat Aksu

  • firma instagram

Fastfood sektöründe hizmet veren Battalzade Çiğköfte isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasından ötürü lezzet ve hijyen açısından sizlere daha kaliteli ve sağlıklı hizmet sunuyoruz. Firmamız çiğköftelerini, lavaş ve sebzelerini günlük ve taze olarak sizlere servis ediyor, özenle her gün yeniden çiğköfte üretimi yapıyoruz. Hijyenik bir ortamda çiğköftelerimiz el değmeden üretilmektedir. Gıda güvenliği standartlarına tabii olup TSE standartlarına göre üretilmektedir.

Çalışanlarımız temiz, güler yüzlü ve ilgili olmaya özen gösteriyor. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için gereken her türlü çabayı sarf ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sektöründe başarılı ve gözde bir firma olmayı tesahup ederek müşterilerimize kaliteli, dürüst ve adil bir şekilde hizmet vermeyi kendimize esas kılıyoruz. Manisa fast food sektöründe sürdürdüğümüz başarıyı devam ettirmek için özveriyle çalışmaktayız. Ustalarımızın tecrübeli, çalışkan ve lezzetli ellerinden hazırlanan çiğköftemizin tadına mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz. Özel olarak hazırlanan çiğköfte soslarımızla çiğköftelerimizin lezzetine lezzet katıyoruz.

Damak zevkinize göre etli, etsiz veya acılı, acısız olarak çiğköftemizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Dilerseniz istediğiniz porsiyonda, miktarda paket olarak hazırlayabiliriz veya seçeceğiniz menüye göre dürüm olarak da yanında istediğiniz içecekle birlikte sizlere itinayla servis edebiliriz. Arzu ederseniz çiğköftenin yanı sıra kahvaltı, çay, kahve vs. olarak da servisimiz vardır. Bununla birlikte evinize, işyerinize paket servisimizde mevcuttur. Siparişlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz. Siparişleriniz için sayfamızda bulunan adres ve iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizleri de kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizi denemeniz için işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR