• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beka Mobilya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hediye Adıbelli & Aydın Kılıç

Kayseri koltuk döşeme sektöründe kurmuş olduğumuz Beka Mobilya evlerinizi süsleyecek en şık modeller ile Kocasinan’ da sizlere hizmet vermektedir. Gösterişli tasarımlarımız ve özenli detaylarımız ile evleriniz için son derece zarif mobilya ve iç mekân öğeleri oluşturmaktayız. Kullandığımız en lüks malzemeler ve detaylara verdiğimiz önemi yaptığımız her işte kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin mükemmel bir yaşam stiline sahip olmalarını sağlıyor, bunun için çalışıyoruz.

Tüm ekibimiz ile çözüm odaklı ve iş ahlakına uygun şekilde çalışmaktayız. Mağazamızda bulunduğumuz sektörde en tecrübeli satış danışmanımız ile beğenmiş olduğunuz mobilyaları ve ürünleri gezerek, beğendiğiniz ürünlerin alternatiflerini değerlendirerek ve kumaşlarına dokunarak siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Dekorasyon adına aradığınız her şeyi, modern mobilyaları ve farklı tarzları bir arada mağazamızda en hesaplı fiyatlarda bulabilirsiniz. Kaliteli ve kolay kullanımı olan ürünlerimiz ile koltuk ürün seçeneklerini sizler için arttırmaktayız. Şıklığın ve estetiğin her bütçeye uygun olması gerektiği düşüncesi ile herkes için keyifli mekanlar yaratmaktayız. Sadece şık değil aynı zamanda ekonomik de olan her bütçeye ve zevke uygun mobilyalar üretmekteyiz.

Benimsediğimiz kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kısa sürede güveninizi kazanmaktayız. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazemiz ile kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En şık koltukları, en kaliteli ve en uygun fiyatlarda sahip olmak isterseniz sizleri mağazamıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR