• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Belek Pati Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Topal -gürkan Topal

Evrendeki tek canlı insanlar olmayıp bu bilinçle her canlı organizmaya gereken saygı gösterilmelidir. Özellikle de hayvanlar en az insanlar kadar canlı sayılabilirken insanların en yakın dostlarıdır. Kediler, köpekler, kuşlar ve diğerleri her daim her yerde karşımıza çıkarken gereken sevgi ve saygı gösterilmedir.

Bin canlı olarak insan yaşamına saygı duymak yeterli olmayıp diğer canlılara da aynı saygıyı göstermek gerekir. Küçük dostlarımızın konforu önem arz ederken sahiplenilen tüm bu güzel canlılar için pansiyon aranan bir hizmet alanı olarak yer alır. Bu sebepten küçük dostlarımızın konforu amaçlı sektöre girmiş bulunan bir kurumuz.

Kedi ile köpek bakımı, kuaförü, pansiyonu, eğitim, veterinerlik ve benzeri hizmetlerini sunarak geniş bir içerikte canlılara ulaşmaya devam ediyoruz. Güven prensibiyle hareket ederken sahiplerin güveninden ziyade canlıların güvenine odaklıyız.

Konforlarını düşündüğümüz kedi ve köpekleri Antalya Serik Belek Pati Evi adı ile beklerken her daim hassas yapılarına uygun şekillerde kendimizi değiştiriyoruz. Müşterilerimizi dinlerken hayvanların psikolojik ve fiziksel durumlarına uygun sayılan şekillerde özenli çalışma sistemi sunuyoruz. Ekip üyelerimiz her daim hayvanları çok seven ve gereken özveri ile çalışan bireylerden meydana gelir.

Kendimizi ileriye dönük değişirken teknolojiyi yakından takip ederek küçük dostlarımızı da düşünerek hareket etmememiz ile her daim müşterilerimizin ve yakın çevremizin buna rakiplerimiz de dahil sevgi ve saygısını kazanmaya devam ederek hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR