• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Berard Dikkat ve Odaklanma Merkezi

firma adresi

Adres :

Lalapaşa Mahallesi Terminal Caddesi No: 40 ( Yıldırım Market Yanı) Erzurum » Yakutiye
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşenur Badıllı Solak
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 391 56 19

  • firma instagram

Konsantrasyon problemlerinizin çözümü için hizmet vermekte olan firmamız Berard Dikkat ve Odaklanma Merkezi, zihinsel performansınızı geliştirmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Özel olarak tasarlanmak programlarımızla hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz ve bilimsel temellere dayalı yöntemlerimiz ile birçok alanda sizlere yardımcı oluyoruz. Konsantrasyon problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Erzurum eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, bölgenin en çok tercih edilen kurumları arasında öncü bir konumdadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler oldukça çeşitlidir. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır; stres yönetimi, sınav koçluğu, hızlı okuma eğitimi, sosyolog hizmeti, otizm eğitimi, odaklanma eğitimi, dürtüsellik kursları, oyun terapisi gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamız, bireysel ve grup programları ile dikkati kontrol etmeyi, odaklanma süresini uzatmayı ve konsantrasyonu geliştirmeyi öğretmektedir. Stres azaltmak ve zihni sakinleştirmek gelişim açısından oldukça önemlidir. Tüm bireylere ve çocuklara en iyi eğitim programlarını sunuyor ve gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Sınava hazırlanan çocuklara, sınav stresiyle kolayca başa çıkmaları için destek oluyoruz. Kurumumuzdan alınan hizmet sayesinde, artan öğrenme ve çalışma kapasitesi gözlemlenebilir bir hale gelecektir. Firmamız ile iletişime geçerek eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz ya da kurumumuza uğrayabilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim programlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Unutmayın, güçlü bir zihin başarının en büyük anahtarıdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar