• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berber Dükkanım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Şimsek

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de saç tasarımı ve estetik saçlara sahip olmak çok önemli bir konu oluşturur. Bu kapsamda erkek saç tasarımlarının gerçekleştirilmesi için de artık eski klasik berber dükkanları yerine çok daha sistematik ve kapsamlı hizmetler veren işletmeler gerekmektedir. Bu kapsamda Bursa Yıldırım ilçesinde firmamız Berber Dükkanım işletmesi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Berber Dükkanım işletmesi sayesinde Bursa kuaför sektörü içerisinde çok daha özel bir yapı ile hizmet alma şansına sahipsiniz. Artık eski sistemlerdeki yetersiz ve kısıtlı kuaför işletmeleri yerine çok daha geniş kapsamlı hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır. Firmamız, kişisel bakım, erkek çocuk saç kesimi, erkek saç kesimi, sakal kesimi, saç tasarımı, ense tüy temizliği, damat tıraşı ve gündelik tıraş gibi her konuda hizmet vermektedir.

Bu hizmetlerin tümünü gerçekleştirmek için firmamız çok yetenekli ve nitelikli personeller ile geniş kapsamlı bir ekip kurmuştur. Bu ekip, işletme yapımız içerisinde her gün onlarca müşteri için istedikleri ve hayal ettikleri saç tasarımlarını sağlayarak, daha kaliteli görüntüler elde edilmesine imkan tanımaktadır.

Gündelik hayatınızda veya iş hayatında saç tasarımları ile birlikte ön plana çıkmak ve kendinizi her zaman daha güvenli hissetmek istiyorsanız, bu konuda firmamızdan hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Her gün daha gelişen bir yapıyla ve daha nitelikli hizmetler sunmak için sektörü takip eden bir çerçeve ile sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR