• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Beyzade Sofrası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Bulut

  • firma instagram

Dünyanın en zengin mutfakları arasında yer alan ülkemizin mutfağı, pek çok farklı türde ve çeşitte yiyecekleriyle bu özelliği hak etmektedir. Beyaz et, kırmızı et ya da balık fark etmeksizin her türlü et türünde enfes yiyeceklere sahiptir. Bununla birlikte pideleri, sebze yemekleri, hamur işleri ve tatlılarıyla ve daha nice farklı yiyecekleriyle damaklarımızda haz yaratmaktadır. Biz de Beyzade Sofrası olarak sizlere bu enfes yemeklerin en güzel örnekleriyle hizmet vermek adına Tekirdağ restaurant sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Firmamızın sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çabalamaktayız. Bu noktada en sağlıklı ve doğal ürünlerle hazırlanmış yiyeceklerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca işinde uzman şeflerimiz ve ilgili çalışanlarımızla sizlerleyiz. Enfes pide çeşitlerimiz ve lahmacunumuzla sizlerin ağzında unutulmaz tatlar bırakmaktayız. Nefis ızgara çeşitlerimizle bağımlısı olacağınız lezzetler pişirmekteyiz. Şahane kebaplarımızla lezzet konusunda aranılan adresiz. Birbirinde leziz çorba çeşitlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Nefis yiyeceklerimiz, içeceklerimiz ve meşrubatlarımızla, kaliteli hizmetimiz ile birlikte sizleri beklemekteyiz.

Son derece nezih ve hijyenik ortamımızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Birbirinden lezzetli yiyeceklerimizi işin ehli ve güler yüzlü personelimizle sizlere sunmaktayız. Bununla birlikte paket servisi hizmetimizde mevcut olup bu lezzetli yiyecekleri bir alo ile istediğiniz yere sipariş edebilirsiniz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayışla çalışmaktadır. Bu bağlamda dürüst ve güvenilir iş ahlakı, kaliteden, lezzetten ve sağlıktan taviz vermeyen bir yaklaşımla sizlere hizmet vermektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR