• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bizden Halı Yıkama Fabrikası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahsun Korkmaz

  • firma instagram

Bizden Halı Yıkama Fabrikası olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. İzmir halı yıkama sektöründe vermiş olduğumuz hizmet sayesinde değerli müşterilerimize birçok avantaj sunuyoruz. Günümüzde artık evde halı yıkamak oldukça zor bir hal aldı. Evde halı yıkamak için öncelikle geniş alana ihtiyaç duyuluyor. Ardından gerekli kimyasal ve zamana ihtiyaç duyuluyor. Evde halı yıkarken harcanan su da göz önüne alındığında halı yıkama fabrikasıyla çalışmak daha avantajlı olacaktır.

Evde halı yıkamak oldukça zordur. Günümüzde özellikle merkezi yerlerde oturanlar evde rahat bir şekilde halı yıkayamaz. Zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf etmek için sizler de halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz. Halı yıkama fabrikamız kullandığınız tüm halıları yıkar. Kaliteli ve etkili kimyasallarla halılar yıkanır. Halı üzerinde çıkmayan lekeler çıkarılır. Halılar yıkandıktan sonra kurutulur ve adrese teslim edilir.

Halı yıkama fabrikamız Buca üzerinde hizmet vermektedir. Tam donanımlı firmamızda tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bizler doğru malzemeler kullanıyor, doğru yöntemle halı yıkıyoruz. Halınızı adresten alıyor ve tekrar adrese teslim ediyoruz. Firma olarak yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmeti de veriyoruz. Çıkmaz dediğiniz lekeleri çıkartıyor, daha temiz ve kullanışlı koltukları sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı çalışmalarımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Fiyatlar halı adedi ve ölçüsüne, koltuk ve yatak adedine bağlı olarak değişiyor. Genel olarak fiyatlar uygundur. Firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR